Penzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá :::

Penzion Ve Dvoře Štědrá / Štědrá

Rodinný penzion Ve Dvoře
Zveme Vás do rodinného penzionu v obci Štědrá, který leží v malebné krajině nedaleko Doupovských hor. Rodinný penzion s restaurací nabízí celoroční ubytování v malebném a poklidném prostředí.

Najdete zde klid potřebný k relaxaci nebo celou řadu typů na výlety za zajímavostmi zdejšího kraje, např. obce Valeč, Nečtiny, Žlutice, Toužim, Bečov nad Teplou a další.

Penzion Ve Dvoře ubytování
Penzion poskytuje ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a s vlastním příslušenstvím(sprchový kout, WC). Na pokojích je TV / SAT a lednička. Maximální počet ubytovaných osob 16. 

Penzion Ve Dvoře restaurace
V přízemí penzionu se nachází vlastní restaurace s výtečnou kuchyní, možnost objednání snídaní, večeří a polopenze. V nabídce restaurace jsou minutková jídla na objednávku, dezerty i pochoutky k pivu. Čepují zde Rakovnické pivo Bakalář. Otevřeno denně od 15 hodin, sobota a neděle od 13 hodin.

Penzion Ve Dvoře služby
Parkování je zajištěno v uzavřeném areálu penzionu. Společenské hry k zapůjčení (šipky, stolní hokej, karetní hry). K dispozici je ohniště s možností opékání vuřtů, masa atd. Pro skupiny lze objednat jednotné hotové jídlo, např. polévku, guláš / hovězí, vepřový, zvěřina / vepřo knedlo zelo, svíčková atd.

Penzion Ve Dvoře Štědrá okolí
Nejbližší okolí obce je vhodné pro pěší turistiku, rybolov, myslivost nebo houbaření. Je zde možnost zajištění vyjížďky na koních. V okolí je síť značených cyklostezek. Bohatý výběr akcí „Cesta z města“. V zimních měsících je okolní krajina vhodná pro běžkaře.

Horolezectví - V blízkosti penzionu se nachází několik velmi zajímavých lezeckých oblastí, které uspokojí jak příznivce klasického lezení s lanem tak i vyznavače boulderingu.

Penzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá - disponuje restauracíPenzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá -  je k dispozici letní terasaPenzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Štědrá Ve Dvoře Štědrá - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion Ve Dvoře Štědrá, Štědrá 9
Štědrá 36452 Česká Republika
Pension-Stedra-Ve-Dvore@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Ve Dvoře Štědrá ubytování Štědrá Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: